ucretsiz-tanisma-siteleriYalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


ÜCRETSİZ TANIŞMA SİTELERİ

Ücretsiz tanışma siteleri niye çok revaşta dersiniz? Yıllardır hep bir şekilde baktık ve gördük, işyerleri, çeşitli kursllar ya da çok sevdiğimiz çöpçatan arkadaşlarımız işe yaramadı. Aradığın aşkı bulmanın hiç başka yolları yok mu? Tabi ki var. Sizler adına en kolay, en efektif vekatılımcı iletişim gereci olan internet tabi ki! Hemen telaşlanmayın bilmediğiniz bir kişiye yalnızca 'merhaba' bile diyebilmenin nasıl da zor olduğunun bilincindeyiz. Sizler için tasarladığımız arkadaşlık ortamı, tüm insanların konuşmak ve sohbet etmek adına hesap açtıkları bir sosyal ağ. Bu platformda her kullanıcı konuşmak, birbirleriyle tanışıp kaynaşmak için varlar. Üstelik daha 'selam' bile yazmadan karşınızdaki üyeyi tanıyor izlenimine kapılıyorsunuz. Çünkü oluşturmuş olduğu kullanıcı profili onu çok iyi anlatıyor. Web dünyasında aradığı ilişkiyi bulabilmek artık daha kolay, çok daha basit ve hızlı. Yeter ki o sihirli 'merhaba'yı karşınıza iletin ve konuşmayabir an önce başlayın!

Ücretsiz tanışma siteleri

ÜCRETSİZ TANIŞMA SİTELERİ | İNTERNETTE AŞKI BULMAK

Ücretsiz tanışma siteleri dünyasının en seviyeli kullanıcılarını barındıran Lavinsta'da bulmak istediğiniz gerçek aşk için en iyi başlangıçları deneyimleyeceksiniz. Sanal dünyada insanlar ile tanışma neden daha kolay? Gelin derhal anlatalım..

Henüz konuşmadan karşındakini tanıyabilme fırsatı
Karşınızdaki üyeye ücretsiz mesaj yazdınız ya da ondan bir mesaj aldınız. Birbirinizle chatleşmeye başladınız. Muhabbeti de sizi sardı. Fakat daha yüzyüze görüşmek istemiyorsunuz. Konuştuğunuz insanı görünceye kadar iyice tartabilirsiniz, test edebilirsiniz. Flörtünüze farklı sorular yöneltin, memleketinin neresi olduğuna, ne çeşit bir kültürün mirasçısı olduğuna, siyasetle ilgili fikirlerine, boyuna ne kilosuna kadar aklınıza ne geliyorsa. Dilerseniz onunla soru - cevap oynayın. Bu yöntem ikinizi ekseriyetle birbirinize ısındıracak, yaklaştıracak, onun sizi, sizinse onu daha iyi analiz etmenizi sağlayacaktır. Mesela kurmuş olduğu cümleleri analiz edin. De'leri ayrı yazıp yazmadığına bakın! Bunlar bizce gayet önemli detaylar :)

Pijamayla flört, oh ne güzel!
üzerinizde en sevdiğiniz pijamanız, elinizde kremalı kahveniz ile istediğiniz kadar konuşup onunlasohbet edin. hatta bir kullanıcıyla kısıtlanmanıza bile gerek yok! Konuştuğunuz sizi görmüyor ne yaptığınızı bilmiyor nasıl olsa. Saçınız başınız dağınık bir şekilde, makyaj kaygısına düşmeden istediğiniz biçimde mesajlaşın. 'Beni görürse ne olacak' gibi sıkıntılara gerek yok. Sizden fotoğraf mı istedi, bir iki düzeltme makyajı, saçınıza ufaktan ayar vermeniz yetecek de artacak. EndTelaşa mahal yok, yeni konuşmaya başlıyorsunuz, sizde tam boy fotonuzu isteyecek hali tabi ki de yok değil mi!

Birden fazla seçenek
Eş zamanlı olarak dilediğiniz kadar kullanıcıyla sohbet edin. Muhabbet edin ve onu daha yakından tanıyın. Etkilendiklerinizi diğerlerinden ayırın. Takip edin. Sizi o aradığınız gerçek ilişkiye ulaştıracak olan yegane şey, bir çok kullanıcıyla bolca denemektir. Tüm ilişki adaylarınızı eş zamanlı bile test edebilirsiniz. Bunun için sizi kimse yargılayamaz. Çok iyi bir fikir değil mi sizce de!

İstediğiniz noktaya kadar gizli kalabilirsiniz
Henüz yeni tanışmaya başlıyorsunuz. Bütün kişisel verilerinizi ona bildirmek zorunda değilsiniz değil mi?. Mesajlaşıp ona karşı olan güveniniz arttıkça istediğiniz kadar dünyanıza alabilirsiniz. Doğru olmayan bilgiler verip vermemek konusu sizin bileceğiniz iş fakat ona yeterince güvenmeden önemli kişisel bilgilerinizi vermenizi tavsiye etmeyiz.

Aradığınız kaliteli ilişkiyi web dünyasında bulabilmek bu şekil kolayken ve cazibeli bir çok yanı duruyorken dans kursuymuş, iş yeriymiş, çöpçatan arkadaşlarınızmış hiç vakit kaybetmeyin. Lavinsta’da hesap açın ve saçlarınızda minnoş bigudiler, üstünüzde ençok sevdiğiniz tişöertünüzle bırakın gerçek aşk sizin peşinizden koşsun, midenizde kelebekler uçuşsun…

ÜCRETSİZ TANIŞMA SİTELERİ KALİTESİ, GÜVENLİ BİR BAŞLANGIÇ

Kaliteli ücretsiz tanışma siteleri Lavinsta'da kaliteli bir start vermek için etkilendiğiniz kullanıcı ile kontaka geçmeden önce, üyenin profiline bir ziyaret yapın. Kullanıcının kendisi hakkında kaydettiği bilgiler, yazdığı cümleler, 'Aykırı Sorular' a verdiği aykırıcevapları daha onunla konuşmadan üye hakkında çok baya bir görüşe sahip olmanızı sağlayacaktır. İte bu yüzden de daha onunla iletişim kurmadan önce, karakterinize uyumlu bir aday olup olmayacağını anlayabilirsiniz. Lavinsta kullanıcı profilleri, diğer ücretsiz tanışma siteleri üyelerinden çok daha gerçek çok daha nettir.Profilini açtığınız üyeyi size anlatmak üzere programlanmıştır. Mutluluğunuz bizler için çok değerlidir!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader