gonulden-sevenlerYalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


GÖNÜLDEN SEVENLER

Sevmek gönüle dayalı bir olgudur. Göz göze geldiğinizde hissettirir ilk, el ele vererek büyür, kalplere işlenir ve ondan sonra da bir ömür o kalplerde yaşar. Yüreklerde kor gibi aşığın içini dağlar, zamanla yakar, alev alır. Gerçekte umut verir, yaşama sevinci aşılar yüreklere, bir kez daha yeniden doğmuşcasına duygular yükler insanlara. Hayat bambaşka bir özelliğe bürünmüş olur dünyamız içersinde adeta. Gönülden sevenler bu öze l duygularını yaşantılarının sonuna dek kalplerinde tutar ve sonuna kadar hissederler. O kadar çok özümserlerki içlerinde öfke diye adlandırdıkları duygu ise aşklarının yankılanışıdır esasında. Adeta kulaklarında bu feryatlar çınlamaktadır ve bu feryat çığlıkları hiç ama hiç susmamaktadır.

Şu var ki gerçekten sevmek kalbe dayalı bir olgudur, öyle çabucak ısınıp sevdalanamazsınız herkese, tanışmak öyle kolay değildir sevdalı. Ne var ki bir kez aşık olduğunuzda da ömür boyunca unutamazsınız ve hep hatırlarsınız ona dair anıları. Peki bu durumda ne yapılmadır? Bunu size tarif edebiliriz. Gerçek aşkı yakaladığınızda onu sakın ama sakın kaybetmeyin. bir daha asla bırakmayın. Ellerinizde o aşkı sıkıca sarmalayıp, düşlediğiniz aşkı ona kendinize armağan edin..

gönülden sevenler

GÖNÜLDEN SEVENLER NEDEN HEP YALNIZ KALIR?

Aşk işi iki insan arasında başlar ama tek bir bedende hissedilir gibidir. İki tane vücut adeta bit tek ruhta hayat bulur yaşar. Sanki dingin bir göl evinde yaşayan ve hayatın özünü bulmuşcasına sakin, bir annenin kucağında huzurlu, rahat rahat uykusuna dalan bir çocuk kadar güvenli ve dağlarda bir paraşütle atlamanın sonsuz özgür ve heyecan limitinin son evresinde yaşanan delicesine hislerle. Oysa ki niçin sevdiğini tam anlamıyla hayatına aksettiren, sevdiğine bunu hep hissettiren, gerçek aşkla tanışan ve bu aşkı hep dolu dizgin yaşayanlar neden hep yenilenler olur o aşk hikayelerinde. Bu bir yanılsamadan oluşmaktadır desek ne takdir ederdiniz? Aslında bu insanlar hiç de yenilmiş sayılmazlar. Bilakis onlar o an ne hissediyorlarsa, öyle hayatlarına da uygularlar ve öyle gösterip aynen de öyle hayatlarında da yaşamaktadırlar. Bu kişilerin karşısındaki aşkları da benzer duyguları taşıyorlarsa hiç bir şekilde aralarında bir problem zaten yaşanmaz.. Öyleyse sorunlar nerden kaynaklanmaktadır. Tabiki bu aşkın karşılığının bulunmamasından çıkmaktadır. Bazı ilişkiler, aralarında ilgi ve sevgi tavırlarıyla gelişirken, bazılarıda bir arkadaşın ilgi ve sevgiyi fazla arttırması arkadaşının bundan soğumasıyla biter. Peki öyleyse sevgi ve ilgisini fazla belli etmemeli değil mi? Hayır! Sevdiğiniz insana hissettiğiniz şeyleri gerçekten aktarmazsanız, onun aslında neler düşündüğünü ve neler hissettiğini nerden bilebilirsiniz ki?

Bu konuda lütfen içinizden geldiği gibi davranın. Kendiniz olun ve istediğiniz kadar sevgi ve ilginizi paylaşın. Bu şekilde o sizin hakkınızda esasen ne düşünüyor emin olabilirisiniz. Bu doğrultuda düşünceliniz daha da netletmiş olur. Bu şekilde anlaşıyor ki gönülden sevenler katiyen yalnızlığa mahkum kalmazlar.

GÖNÜLDEN SEVENLER HER ZAMAN KAZANIR

Cidden deli gibi aşık olduğunuzu ve aşkınızı delicesine yaşadığınızı kabul edelim. Ne olurdu bir düşünün! Şu anda ne hissettiğinizi anlar gibiyim. Fazla seven insanlar ve bunu çok fazla gösterenler hep sevdikleri tarafından terk edilir. Bunları rafa kaldırmanın çoktan zamanı geldi de geçiyor bile. Tüm düşünceleriniz yenileyin ve kendinize değer verip güven oluşturun Gönülden seven kati surette hayatını boşa harcamış olmaz. Asla kandırmaz gerçekten sevdiğini. Bir şekilde sonucunda kendi gibi hissettiği ve tek bir vücut gibi yaşadığı gerçek vazgeçilmez bütününü günün birinde bulur ve onu asla ve asla bırakmaz. Kadın, erkek önemli değil, gerçekten aşık olan gönüller saydamdır adeta. Aşkta bu gönüllerde yer bulabilir ve yaşanır ancak ve ancak

Lavinsta'da saydamarkadaşlar duru kalplerle sizde tanışma fırsatı yakalayın. Doğru aşkın adresini Lavinstaarkadaşlık sitesiyle elde etmiş olun. Siz de en sonunda buna kavuşacaksınız, bize itimat edin..


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader