evlilik-sitesi



Yalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


EVLİLİK SİTESİ

Evlilik sitesi Benzerleri dahil Lavinsta gibi çok sayıda fazla site, tasarladıkları ilişkiyi bulmak evlilik kurumuna dahil olmak amacı taşıyan kadın ve erkekleri buluşturma özelliği gösterir Lavinsta gerçek bir ilişki umuduyla yola çıkan, aradığı eş adayını bulmak isteyen ve düzgün bir aile özlemi taşıyan kişiler adına oluşturulmuş bir sitedir. Lavinsta gibi yuva kurmak için girilen düzeyli evlilik siteleri arasında fark yaratan ve en ciddi düzeyde önem arz eden şeylerden biri olan, ülkemizin tüm şehirlerinden eş arayan kişilerin yer alabildiği ve en düzeyli özelliklerle bezenmiş insanların var olduğu üstün bir evlilik sitesi özelliği taşımasıdır. Benzerlerinde var olduğu gibi, kalite seviyesine bakılmaksızın, aday geliştirme ve arttırma amaçlı yapılandırılan uygulamaların tam tersine, ileri seviye üye arama profili ile, şahsınız adına açtığınız profilinizde bahsettiğiniz özellikleriniz detaylandırılır ve kendinize en yakın eş profilleri görüşebilmeniz için sizlere sunulur. Bununla birlikte de önemli bir kargaşadan kurtulup, uygun adaylarınıza kavuşmuş olursunuz !

evlilik sitesi

EVLİLİK SİTELERİ İÇİNDE NEDEN LAVİNSTA?

Lavinsta da profil oluştururken, site yetkililerimiz tarafından oluşturulmuş bulunan 'kişilik değerlendirme sorularına' vereceğiniz yanıtlar, yaşam standartlarınıza, kişiliğinize, özlem ve planlarınıza en uyum sağlayan profillerdeki adaylar "beğenebileceklerin" kısmında sizlere sunulmaktadır. kendinize yakın bulduğunuz sevgili adaylarından hoşunuza giden kişilerin, profillerinden özelliklerine bakarak, o kişilerle görüşüp görüşmeme fikrine kendi adınıza siz karar kılarsınız. Lavinsta tanışma sitesi haricindeki öbür sitelerde, sizlere detaylandırılmaksızın, uygun olup olmadığına bakılmaksızın farklı üyeler sunulur ve profillerinin özellikleri önem taşımaz. İnternet ortamı içerisinde sayısız evlilik sitesi bulunuyor. Hangisi çok daha kaliteli olabilir acaba diye düşünerek, bir sürü profil oluşturarak zamanınızı boşa harcamayı, Lavinsta'da profil oluşturun, tüm boş hayallerden arının ve rüyalarınızdaki gibi bir aşka kavuşup, hayallerinizdeki gibi bir aileye sahip olabilecek olmanın heyecanıyla adım adım yol alın!

EVLİLİK SİTELERİ

Ülkemizde varlığını gösteren evlilik siteleri, çok sayıda kişiye hitap edebilen ve hepsi değişik türde amaca hizmet etmek adına oluşturulmuş farklı kapsamlı sitelerdir. Aday sayılarının fazlalığına göre düzey ve güvenilirlikleri de oldukça fazla olan bu evlilik siteleri, düzgün karakterde ve doğru amaçlara yönlenmiş olsun ya da olmasın her düzeyde üye profiline yer verebilmektedir. Yalnız bu uyguladıkları yöntemlerin ne derece güvenilir ve doğru amaca yönelik olup olmadığı tartışmaya açık bulunmaktadır. Neticede evlilik sitesi demek burada profil oluşturanların evlilik amaçlarına doğru hedefler geliştirdikleri ve bunun üzerine oluşturulmuş, gerçek ilişki arayışındaki insanlara önem veren siteler demektir. Lavinsta'nın farkı da işte bu sırada kendini göstermektedir. Lavinsta öncelikli olarak aday üyelerinin düzeyine önem verir ve güvenilirliklerini dikkate alır. Değişik türde hedeflerle siteye giriş yapmaya yeltenen adaylar, editörlerimizin onayından geçiş yapılıp, kabul edilemezler. Gerçekten amacınız ciddi bir kurum oluşturmak niyetiyse, bu ortamda sizin gibi ortak payede birleşen insanlarla buluşursunuz. Hayallerinizin aşkı işte bu ortamda kesinlikle sizi bekliyor olacak. Hadi derhal siz de üyelik oluşturun!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif





loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?





Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.




Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader