bayanYalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


BAYAN

Senelerdir tüm dünya çapında sürekli uygulanan chat, yepyeni kişilerle görüşüp çabucak bağ kurup sohbet etmek ve özelini çok ortaya koymamanın rahatlığınıda alarak güzel zamanlar harcamak hedefiyle oluşturulmuş bir uygulamadır. MIRC ve İCQ'nun start verdiği bu büyük uygulama çok yankı uyandırdı ve tüm dünyaya yayıldı,binlerce insanı birleştirdi. Bu popülaritenin nedeni nedir acaba?
Bireyler, iyi zamanlar geçirmek ve mutlu olmak için mutlaka birşeylere başvurur. Bir takım faaliyetler bulur, dostlarıyla gezer dolaşır, sohbet eder. Yepyeni kişiler daha çekici gelirler. O kişilerin özelliklerini öğrenmeye çabalıyor olmak konuşma şekiller ve haketlerindeki farklılıklar, bireylerin oldukça ilgisini çeker. Tam algılyamadığımız şeyler herzaman farklı gelir. Bu farklılıkta bizde ilgi uyandırır. Yepyeni kişilerde o ilgiyi hep canlı tutar.

chat

CHAT SOHBET VE Lavinsta

Güzel zaman harcamak tanıştığımız kişilerin bilinmez hayatlarına keşif yapmak oldukça renkli ve ve heyecan hoş bir durumdur. chat odalarında bulunarak başka tanıyıp şahıslar edinip onların yaşantılarına tanık olmak, bizlere enteresan hisler tattırır. Bu sebeple de sohbet chat uygulamaları hep merak uyandırmış ve kullanım ağı geniş olmuştur Lavinsta yalnız insanları doğru kişiyle tanıştırma hedefindedir. Doğru insanı yakalaybilmek içinde başkalarıyla tanışmalı ve o kişilerin yaşamlarına dahil olup küçük hikayeler çıkarmalı, heyecanı tüm bedeninizde hissetmelisiniz diymi? Öyleyse Lavinsta'ya profil oluşturup beğendiğiniz ve onlarla konuşun sohbet edhoşunuza giden kişilerin profillerini inceleyin, chat yapın onlarla. Rüyalırınızdaki ilişki belki orda duruyor. Nerden bilebilirsiniz? Hayatınız boyunca tek yaşamak istemezsiniz. Hemen adım atın ve hayatınızın aşkını bulun..

Lavinsta'da CHAT BAŞKA

Lavinsta istediğiniz adayla en uygun şartlarda chat yapabilmeniz adına en iyi chat uygulamalarından birini oluşturmuştur. Aralıksız canlı sohbet, sohbet odaları ve daha onlarca uygun program adaylarımızın hizmetine açılmıştır. En tanınmış mobilmesajlaşma programları dahilinde, sohbet chat yapabilmek üzere diğer uygulamaları aramayacağınız aralıksız canlı chat verisiyle Lavinsta'da sohbet etmek bir başka olacaktır..


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader