arkadaslik-sitesi-ucretsizYalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ

Arkadaşlık sitesi ücretsiz özellikler sağlayan Lavinsta'da kız arkadaş ve erkek arkadaş istiyorsanız bunun için en ideal arkadaşlık sitesindesiniz. Lavinsta'da kız veya erkek tercih edebilir,belki aşkı kazanbilir; dilerseniz samimi bir şekilde konuşabilecek arkadaşlar ile sohbet edebilir ya da dilerseniz görüşmelerinizi çok daha üst düzeye çıkarmak için uygun yöntemleri uygulayabilirsiniz. Günümüz internet ortamı uygulamalarına hakim, rahat kullanım özellikleri ile Lavinsta ülkemizdeki bütün kentlerden arkadaşlar kazanabilecğiniz bir ortamdır. Bizde buna itafen sizleri seviyeli ve düzgün arkadaşlıklar yakalayabiceğiniz bir evrene çağırıyoruz.

Arkadaşlık sitesi

ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ OLMALI

Ülkemizde bu ortamda yürürlülüğüne devam eden sayısız arkadaşlık sitesi ücretsiz kullanım sağlamakta. Ücretsiz hizmet sağlayan arkadaşlık siteleri, üyelerininin kullanıım alanlarına göre düzenlenmiş ve sayıca oldukça fazla üyesi bulunmakta. Sadece ücret talep etmeden özellikler sağlanması neticesinde üye kaybı yaşamamak, kullanım sağlayan üyelerine gösterdiği özdeğeride küçültüyor. 'İsteyen kullansın, istemeyen gitsin' düşüncesi, üyelerine zarar vermekten çekinmeyen ücretsiz arkadaşlık sitesi özelliklerinin neredeyse bir takıntısı olmuş bulunmakta.

Lavinsta, bu doğrultuda öteki sitelerden açık ara uzaklaşıyor.çünkü Lavinsta, üye sayısı değilde üyelerinin her bir şahsına öenem vermektedir. Çok daha kaliteli hizmetler sunabilmek adına uğraşır, kendini sık sık geliştirir. Çok daha sağlam ve aktif kullnaım sağlamak için geliştirme çalışmaları yapar. Bunların neticesinde de Lavinsta'da en iyi kullanım ağını edinebilirsiniz. Hem de ücretsiz bir şekilde !

ARKADAŞLIK SİTESİ ÜCRETSİZ MESAJLAŞMA İLE SINIRSIZ SOHBET

Hoşunuza giden adaylarla iletişim sağlayabilmeninin birden fazla yolu bulunmaktadır. Üyenin göndermiş olduğu paylaşımlara karşılıkta bulunmak, kendisini takip listenize eklemek, paylaşımlarına beğeni göndermek, bunlardan sadece birkaçıdır. Ama kolay etkileşim sağlamanın en uygun yolu da tabi kiücretsiz mesajlaşma. Hoşlandığınız, takpte olduğunuz lavinsta adaylarıyla ücret ödemeden herhangi bir, sınırsız bir şekilde konuşabilme hakkınız bulunmakta. Bu durum çoğu sitede ücret karşılığı yapılabilmekte. Ama Lavinsta'da bu özelli,kler ücretsiz ve dilediğiniz üye ile dilediğiniz şekilde konuşup mesaj atabilirsiniz. Sizin yapacağınız tek şey, beğendiğiniz adayın hoşuna gidebilecek bir kaç küçük yazı yazmak. Bazen küçük bir girişim tüm yaşantınıza etki edebilir..


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader