arkadaslikYalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


ARKADAŞLIK

Arkadaş yaşantımız içerisinde nederece önemli teşkil etmekte sizce ? Sohbet edebiceğimiz, konuşabilceğimiz, yalnızlığımızı giderebilecek kişilere özlem duyuyor olmamamız çok olağan bir durum olarak sayılır genellikle. Niçin yalnız kalmak bu denli kötü hissettirir insana ? İnsanlık Hz. Adem, zamanından itibaren hep beraber hareket etmiş, doğal zorluklarla herzaman beraber savaşmış, beraber kazanmış ve yine beraber kayıplar vermiştir. Yüzlerce kuşak sonrası hala hayattaysak, evrende bulunuyorsak, beraberlik ihtiyacımızdan, hep beraber başarı isteğimizden ve en çok karşıklı gösterdiğimiz sevgimizden, aşktan olmakta. İnsanlık, doğal hayata karşı savaşlarını bu berababerlik duygusu sayesinde kazandı . Hep birlikte göğüs göğüse, kafa kafaya destek desteğe.. Bu sebeptende herzaman birlikteliğe istek duyar ve destek sağlarız. Fakat bu beraberlik isteği yüzünden bireyler, çoğunlukla çaresiz, yalnız ve üzgün hissedebilirler.

Tanışabildiğimiz dostlar, bize güzel hisler verecek belkide tek olgudur. Bu sevgili sonrası tabi. Ya sevgili bulmak için ne yapması gerekir? Tabi harika bir tahminde bulundunuz; arkadaş.. Birlikte vakit geçirebileceğiniz samimi arkadaşlarınız olmazsa, sosyal ortamınız, sosyal ortamınız olmadan ise gerçek bir sevgili sahibi olamazsınız? Evet sizce bu doğru mu ? Ya doğru olan bu değilse?..

arkadaşlık

ARKADAŞLIK KURMADAN SEVGİLİ BULMAK MU ZOR

Arkadaş, insanların normal bir hayat sürdürebilmeleri adına temel gereksinimlerinden birini oluşturmakta.Hatta varoluş kodlarımıza kadar işlemiştir bu ihtiyaç. Yalnız kaldığımızda ebedi bir sorun çukuruna düşmüşcesine bunalımlı bir ruh haline bürünmekle beraber, bütün hayat enerjimizide kaybederiz. Bundan ötürüde, arkadaş edinmek sadece tanışmak için dahi isteğimiz bitmiştir ve bunun sonucunda ebedi bir karanlığın içerisinde kaybolmuş buluruz kendimizi. Arkadaşlık bu kadar önem arz ederken, bazı tanıştığımız arkadaşlarımız ile çok daha samimi olarak arkadaşlıkları yakınlığa, sonrasında da sevgililik ilişkisine götürerek en özel his olan 'aşk'a erişmek adına özelliğinide sayarsak, arkadaş sahibi olmanın ne derece önemli olduğunu çok daha güzel özetlemiş olmazmıyız? Şöyle bir bakın,hiç arkadaşınız yok, o özel sevgiliniz olmamış hayatınızda. İlerde nasıl bir yaşantınız olur sizce?

En özel hislerden biri olan gerçek aşkı bulmakarkadaş bulmaktan, arkadaş edinmekten geçmekte. Ya düşündüğünüz gibi olmazsa..

ARKADAŞLIK DEMEK AŞK DEMEK (Mİ?)

Günümüz internet ortamında küçük bir hareketle bile sorguladığımız yüzlerce konuya çok hızlı ve kısa bir zamanda ulaşabiliyoruz. Sizce bu internet kullanımlarımız yalnızca bazı konularda bizi aydınlatmaya mı yarıyor ? Mutlak ki sadece bu işlevi yok. Belli paylaşımlara,fotoğraf video gibi görsellere ulaşabilir, dilediğiniz yüzlerce şarkıyı dinleyebilir, belli maç ve spor müsabakalarını takip edebilir ve belkide bir gönül ilişkisine burdan kapı açabilirsiniz. Sevgili, işte bu. Doğru sizde doğru okudunuz, şimdi şu endişelerinizi bir kenara bırakın ve kalan yazılarımızı düzgün bir şekilde izleyin.Evet bir gönül ilişkisi kazanmak için bundan sonra arkadaş edinmenize gerek yok. O suların üzerinden neler neler geçti artık. Bundan böylearkadaşlık sitesi Lavinsta bulunmakta. Bir iki ufak haraketle hemen üye olun, bir iki ufak hareketle çevrenizde bulunan size uygun üyelerle tanışın, arkadaşlarınızı ücretsiz olarak kazanın, inceleyin, sohbet kurun..Sonrası size ait..İşte herşey bu kadar basit. Bunları bize kulak vermeyen, güvenmeyen okurlarımıza, burdan söylüyoruz. Bize güvenmeyen okurlarımız şimdilerde aşklarıyla çok daha düzeyli bir ilişki yaşamakta. Bunun sebebi de Lavinsta, üyelerini kazanmaktan çok, üylerini göndermeye uğraşmakatadır. Bu nasıl mı olur? Doğru biz üyelerimizi kazandıktan sonra onları göndermeyi de hedefleriz. Tabi biran evvel arzuladıkları o özel insanı arkadaşını buradan edinerek, sitemiz sayesinde aradığı kişiyle gönlü rahat bir şekilde veda etsin diye.. Lavinsta, aradığınız aşkı siz bulana dek, buna uyan seçenekteki kişileri size detaylı bir şekilde sunar, ortaya çıkarır ve görüşmenizi sağlar. Sonucunda ilişkiniz normal bir seviyeye ulaştığında, sizde sitemiz bünyesinden ayrılırsınız. İleride tekrar sizi görmemek üzere :) Lavinsta, maddi çıkarları değilde, üyelerinin mesut olmasını daha çok arzu eder.Tebrik kartınızı bize de postalamayı sakın unutmayın!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader