ilkarkadasYalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


İLK ARKADAŞ

Lavinsta'da, onlarca sevgili adayınız sanal alemde ilkarkadaş tecrübenizi geliştirebilmeniz adına sizleri beklemekte. Şu güne dek sayısız arkadaş edindiniz; tanıdıklarınız, size yakın gördükleri yalnız ve sevgili arayan arkadaşlarla sizi buluşturdular, yakın çevreniz, aile fertleriniz sizi yeni adaylarla görüştürdü. Siz buluşmak istemediğinizde, aksileştiler hep ve aranızda husumetler oluştu böylece onlarla da hep. Başkalarının vesilesiyle değişik kişilerle görüştürülmek ve bunu sürdürmeye çalışmak tam bir baş ağrısı olabilir. Bu durumdan çoğunlukla kasılır ve sıkıntı duyarsınız. Öyleki bu kişilerden hoşlanmaz ya da tam bir elektrik alamazsanız, size bu kişilerle tanışmakta vesile olan arkadaşlarınız ailenize karşı çok büyük mahcubiyet yaşar ve üzülebilirsiniz. Bunun sonucu olarakta ileri zamanlardaki sevgili adayı görüştürme taleplerini de hızlı bir biçimde geri çevirirsiniz. Bir kez daha o sıkıntı verici duyguları hissetmekten kaçınır, tanıdıklarınızın gözetimi altında, o tanıştırılan kişiden hoşlansanız bile, bir ilişki başlatmak ve yaşamak size kötü hisler verecek diyerek çekinirsiniz. Ya internet ortamı desek?

ilkarkadaş

İLKARKADAŞ İLE FLÖRT

Sanal ortamda Lavinsta ve ona benzeyen arkadaşlık sitesi bulunmakta. Evlilik sitesi olduğunu savunanlarkameralı sohbet, canlı sohbet ve chat odaları öğeleriyle yürürlülük gösteren yüzlerce site daha. Öncesinde çok fazla sayıda arkadaşınızdan iyi yorumlar ve uygulamalı deneyimler duymanıza rağmen, bir şekilde siz hiç kullanmadını ya da kullanmaya cesaret edemeniz diyelim. Peki ama Niçin? Bunun sebebi, sizi daha önce hiç bilmediğiniz yeni insanlarla doluşmuş bir platformda, yozlaşmış olabileceğinizi hissedebilecek olmaktan olabilir. Tün sıkıntı da işte bu aşamada başlamakta. Yakın dostlarınız, aile fertleriniz ve size sevgili öneren diğer kişiler kim ise, ilişkinin başlangıç kısmında, tüm bakışların ikinizin üzerinde olduğunu düşündüğünüz için, bundan sonraki ilişki önerilerine karşı önyargılısınız ama Lavinsta' da bu deneyimlerinizin onda biri kadar deşifre değilsiniz. Bunun farkında mıydınız? İlk arkadaş deneyiminizi öngördükten sonra, tüm bu sürecin aklınızdakilerin aksine oldukça sakin ve doğal bir şekilde gerçekleşebildiğinin ayırdına ulaşacaksınız. Bunun içinde Lavinsta'da siz öngörene dek gizli halde olacaksınız. Hiç bir kimse size dair tam bir bilgi siz istemeden edinemeyecek. Hiçbir şahıs, sizin şahsi bilgilerinizin ve şahsi adres bilgilerinizin tespitine gidemeyecekler. Sizin olanak verdiğiniz ölçüde sizi bilebilecekler sadece. Siz o kişileri bilip tanıdıkça, kendi özel bilgilerinizi paylaşıp paylaşmama kararına yine siz sahip olacaksınız. Tabi aynı zamanda isterseniz, sayısınızı sizin belirleyebileceğiniz kişiler ile sohbet ederek. Bu kadar güvenilir ve kullanışlı bir süreç daha olabilir mi?

İLKARKADAŞ İLE İLETİŞİM KURMAK

Lavinsta'da üyelik açmaya tam olarak yöneldiniz diyelim, kişisel özelliklerinizi belirttiniz ve kendinize yakın kişileri tanıyabilmek uğruna bir maceraya başladınız. Sonra, sitedeki bireylerden bazıları hoşunuza gitti. Bu aşamada tek yapabileceğiniz şey, o kişi yada kişilere, onlarda hoşlandığınızı göstermek. Onların paylaşımlarına karşılıklar verin, göz kırma özelliğimizi kullanın ve uygunsanız artık o kişilere mesajlar gönderin. Çok fazla korkmayın çünkü isterseniz o kişileri engelleme seçeneğiniz de bulunmakta. Bu şahıslar engellendikleri esnada, sizlerle bir daha katiyen herhangi bir temas kuramayacaklardır. Peki bu çekince nedir öyleyse? Reel yaşantılırımızda bireylerin engelleme butonu bulunmaz, onlardan çok hoşlanmadığınızı söyleyebilmek adına dahi ne yapacağınızı şaşırırsınız. Lavinsta'da birinden ilk seferinde hoşlanıp, sonrasında o kişiden soğudunuz mu? O kişiyi engelleyebilsiniz, sizin elinizde. Ondan sonra sizinle ne iletişim sağlayabilir, ne de sizi hiç bir şekilde takip edebilir. Bundan sonra siz de rahat bir şekilde asıl sevgili adayınızı bulma yolunda ilerleyebilirsiniz. İlk adayla konuşmaya başladığınızda, sonrasıda çok rahat bir şekilde kendi kendine devam edecektir. Samimi bir tanışma sitesi Lavinsta, samimi yaklaşımlarla ilişkilerin oluştuğunun çoktan farkına varmıştır. Bundan sonrasında da görev artık sizde..!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader