istanbul-arkadaslik-sitesiYalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


İstanbul Arkadaşlık Sitesi

İstanbul arkadaşlık, flört, sosyallik denildiğinde bizlerin ilk aklımıza gelen şehirlerin başında gelir. Keyifli ortamlarda, rahat muhabbetler etmek, sosyal bir keyif yapmak, istediğiniz gibi gezip dolaşmak adına mükemmel bir yer. Öyleki şu bilinmelidir ki, Dünyadaki bilinen şehirler içerisindeki kültürel açıdan en yelpazesi geniş, en canlı, zenginlik ve çeşitliliği en yoğun hissedilen yerdir tabi İstanbul dediğimiz. İstanbul da kısa bir zaman için bulunduysanız ya da orda yaşıyor bulunuyorsanız, İstanbul'da yepyeni kişilerle tanışmanız, zamanınızı ideal kullanmanız ile bu şahane ilin güzel özelliklerini farkedebilmeniz için uygulamamıza bir göz gezdirmeniz gereklidir. İstanbul, canlılık deyince ilk göz önüne gelen, kültürel öğeler düşünülünce hayallerde oluşan ve çıkmayan tek şehrimizdir.

İstanbul arkadaş ve dostluklar kurmak için mükemmel bir il neden mi?

İstanbulun değerlerinden olabildiğince faydalanın, bol bol gezin! İstanbul'a vardığınızda gidilmesi gereken yerlerin ilk başında yerler; Eminönü, Fatih ve ve Eyüp'te belli kültürel zenginlikleri kefe çıkın ve bu özel şehrin geçmişine siz de bir zihninizde bir yer açın. Eyüp Sultan Camii, Yerebatan Sarnıcı, Haliç, Pier Loti, Kapalıçarşı, Ayasofya, Topkapı Sarayı.. İstanbul içerisinde kendinize beraber vakit geçirebileceğiniz bir arkadaş edinemediyseniz, Lavinsta üye sayfanıza, İstanbul'da beraber gezinmek istediğinde olduğunuz, yeni arkadaşlıklar kurmak hayalinde olduğunuzu belirterek, İstanbul'da yaşayan size uygun adaylarla buluşup tanışma olasılığınızı yükseltebilirsiniz. Kadıköy ve Taksim gibi sosyalliği geniş olan semtlerinin kaldırımlarında yürüyebilir, en şirin kafelerinde tatlı sohbetler eşliğinde, içeçeklerinizi içebilirsiniz. Bu özel şehrimizde, mutlaka bir kez olsun bulunulması gereken bu semtleri, tüm çevreyi çok iyi tanıyan bir arkadaş ya da Lavinsta arkadaşlık sitesi bünyesinde görüştüğünüz kişile; sizlere bu güzel şehrin, özelliklerini, şahane parklarını, farklı tasarımlardaki Avm' lerini, restaurant ve barlarını gösterip, tanıtabilir. Burası öylesine güzel bir yerdir ki, tek başınızayken dahi her şeyi unutursunuz. Burada ilk defa bulunuyorsanız ve henüz hiç arkadaşınız yoksa; yalnız da bu şehirden farklı keyifler alabilmeniz mümkündür. Yakalarda, sahil şeritlerinde dolaşabilir, farklı tur programlarından yararlanarak, bu özel şehri tekrar farkedebilir, kültürel özelliklerinden faydalanabilir, ya da hiç bir şey yapmayıp, sadece sayısız güzel kafelerinden birinde çayınızı içerken, gelip geçen insanları seyreyleyebilirsiniz. İsterseniz dilediğiniz an sizinler bir şeyler paylaşabilecek, değişik kişilerle Lavinsta Arkadaşlık sitesinde görüşme şansınız her zaman bulunmaktadır. En son bilinmelidir ki, İstanbul sonsuz gezilebilecek bir umman adeta.. Burada heryeri gezebilmek ve görmek oldukça karışık olduğundan dolayı, şehri bilen gerçek bir rehber vesilesiyle, neden nereye, nasıl, hangi araçla gidilmesi gerektiğini açıklayan birinin olması sizin için büyük bir kolaylık oluşturacağı kesindir, gitmeden bunu bilseniz iyi olur..

İstanbul Arkadaşlık Siteleri

İstanbul'da kaliteli zaman geçirebilmek üzere farklı dostluklar ve fırsatlar edinmeniz mutlaka gerekmektedir. Bu mükemmel ilimizde yeni tanışıklıklar sağlamanız adına, sizlere güvenilir şekilde hizmet sağlayan onlarca tanışma bulunmakta. Bu siteler içersinde gerçekliğe yakın ve üyeleri sağlam nitelikte ve daha sayısız hizmeti ile fark yaratan Lavinsta arkadaşlık sitelerinden görüşeceğiniz arkadaşlıklar çok daha sağlıklı ve düzeyli olacaktır. Herkes için güvenilirlik her zaman önem teşkil eder. Güven adına da gelin ise Lavinsta'ya katılın.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader