sehirlerYalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama

ARKADAŞLIK İÇİN AYNI ŞEHİRDE OLMAK ÖNEMLİ Mİ?

Tanışma bir flörte başlangıç yaparak ömrünün kalan kısmında içsel yanlızlığı birileriyle paylaşmak için karakterine uyumlu olan birilerini arama macerasının ilk evresidir. Evlilik dünyası için atılacak adımların birincisidir. Gelelim temel soruya. Bir kadınla tanışmak için aslında ne yapmalıyız? Çeşitli sosyal aktivitelere üye olarak yeni kişilerle tanışıklık kurmalı, tanıştığımız ve artık arkadaşımız sayabileceğimiz kişilerle arasıra küçük organizasyonlar planlamalı ve onlarla samimiyeti arttırmalı. Peki sanal alemden arkadaş olduğunuz bir bayanla bu saydıklarımızı yapmanız ne derece mümkün? Aşkbir yolunu bulur dediğinizi duymaktayım elbet ama maalesef kazın ayağı öyle değil. Örnek vermek gerekirse Türkiye'nin kültür başkanti İstanbul şehrimizi düşünelim. Yirmi milyona yakın nüfusa sahip olan bu koca şehirde,tam anlamıyla bir nüfus patlaması yaşanıyor. Bütün bu nüfusun yerine örneğin Çukurova'nın gözbebeği Adana'da yaşayan bir bayan yahut erkekle arkadaş olduğunuzu farz edelim. Yepyeni yeşeren ilişkinizi bir adım öteye taşıyabilecek bir ortamınız bulunmuyor. Arada bir onun şehrine gidecek, ya da İstanbul da Adana'da buluşup hasret giderebileceksiniz. Bu buluşmaların haricinde aşkınız telefonda süregidecek. Telefon aşklarının sonunu hiç merak ettiniz mi?

sohbet

BİRBİRİNE YAKIN OLMAK SICACIK VE GERÇEK BİR İLİŞKİNİN ANAHTARIDIR

Kızlar, kadınlar yapıları gereğince flörtleri olan erkeğin, onlara kanat germesini ve onlara sahip olmasını arzularlar. Güven ve huzur kadınlar için vazgeçilmez bir gereksinimdir. Erkeklerse aşık oldukları kadını koruma iç güdüsüne doğuştan haizdirler. Aşklarına sımsıkı bağlanmak kızları da erkekleri de hayatta tutan temel iç güdüdür.İşte bu nedenledir ki aşk yalnızca sıcakta yeşerebiliyor. Ömrünüze yaşantınıza eklemeyi düşündüğünüz hayat arkadaşınız yapacağınız o eşsiz eş olacak adayın karakterinizi ne derece tamamlayacağını kestirmeye uğraşmak şurada dursun onla birlikte ne kadar vakit geçirirseniz geçirin onu yeterince tanıyamazsınız. Tam da bu yüzden birbirinize zaman yakın olmakalmalısınız. Aşkınızı yeşertmeli, sıkıca kavramalısınız. Başka başka şehirlerde bu ne kadar mümkündür?

TEK ŞEHİR GERÇEK İLİŞKİ

Evlilik ve tanışma Sitesi Lavinsta, siz kullanıcılarını kaliteli bir ortamda tanıştırırken, size eş üyelerle kaynaşabilmeniz için elzem olan sıcacık tanışma ortamını sağlamaktadır. Etkilenebileceğiniz üyeler listesini dilediğiniz takdirde kendi şehrinizden olan kullanıcılarla günceller. Üye araması yaparken ise sizin yaşadığınız ildeki üyeleri aramanızı önerir. Kendi şehrinizde yaşayan bir bayanla konuşmak, kültürler çatışması sorunlarına maruz kalma ihtimallerini de sıfırlar. Bir tasavvur edin. İzmirli bir bayanla Ankaralı bir erkeğin evlenme ihtimali ne kadar sağlıklı olur? Evlilik Siteleri dünyasında en seçkin en kaliteli sosyal ağı sizlere sunan arkadaşlık sitesi Lavinsta siz kullanıcılarına gerçek bir yuvanın anahtarını merasimle sunmaktan gurur duyuyor.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader