ankara-arkadaslik-sitesiYalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


Ankara Arkadaşlık Sitesi

Ankara Ankara'da aşk birçok deniz kentine göre çok başkadır. Oralarda yaz aşkları kolaylıkla biterken, Ankara' da bu aşklar ömürlük bile olabilir. Ankara 'da bir erkek aşık oldu mu dibine kadar, iliklerine işlercesine yaşar aşkını. Çünkü Ankara aşkı dönemlik değil, ebedi olur. Deniz kentlerindeki gibi sıcacık kumsalların denizinin tuzlu suyu ile değil, dökülen lapa lapa karlarla ıslatırsın sevgini, ateşini Ankara'da. Sevgilinin elini ısıtırsın sıcacık yüreğinle, ömrünün aşkını.. Öyle bir aşktırki bir ömür ısıtabilir ikinizide Ankara soğuğunda. İçin zaten aşk ateşiyle kavrulurken, Aşkının canı kırılmasın diye de üşüdüğünü asla belli etmezsin. Aşkın öylesine harlıdırki, üstünde ne varsa verebilirsin sevdiğine aşkın için, hiç tereddüt etmeden. zayıf olan adamlara göre değildir, hem fazlaca cesaret hem de erkeklik ister. Her adamın kalıbına denk düşmez sevdalılık, Ankara bölgesinde. Aşkın ateşiyle kamaşan gözler, soğuğu, engelleri göremez olur bir süre sonunda. Sevdiğinin yanında bulunduğunda, yağmur, kar, tipi yalan olur biranda, sadece ve sadece aşkınını heyacanıyla dolar gider yüreğin an be an.. Ankara'da aşk başkadır. Ankara'da gerçek aşkı bulmak istiyorsan, bil ki önceden uyaralım! Sevdan için her türlü zorlukla savaşacaksan, gerekirse ölümü bile göze alabileceksen aramalısın Ankara'da..

Ankara Arkadaşlık Siteleri

Ankara gibi karlı ama insanlarıda bir okadar sıcak bu kentte gerçek aşkı aramaya koyulmuşsanız, en uygun yerde bulunmaktasınız sizde şimdi. Lavinsta'yla aradığınız aşkı bulun ve ömür boyu mutluluğu yakalayın. Gündelik durumlarında başka bir tad olan bu şehrimizde, günler sakin geçmektedir. Huzurlu bir hali vardır, günlerinizi rahat bir seyirde geçirebilirsiniz. Bu yüzdendir ki Ankara romantik bir kenttir belkide. Dolu geçen ama dinginlik içerisindeki o günün ardından hanenizde dinlenceye alın bir güzel kendinizi. Lavinsta Ankara arkadaşlık sitesinde arkadaşlık kurduğunuz yeni bir arkadaşla iletişime geçip, sıcacık bir sohbet eşliğinde içilen bir çay ya da kahve için sözleşin. Şehrin sakinbir gecesinde, yaşantınıza hoş bir parantez daha açmış olun.

Müziğin başkenti Ankara

Ankara, Türkiye'nin birçok önemli müzik gurubunun doğduğu yerdir aslında. Birçok kez görüp dinlediğiniz, müziğini pek tabi bildiğiniz, dinlemeyi çok sevdiğiniz çok sayıda farklı gurubunun var oluş yeri bu şehrimizdir. Vega, Zakkum, Manga, Çilekeş, Zakkum,Gece Yolcuları ve Kurban bunlardan sadece birkaçını oluşturmaktadır. Bunun gibi birçoklarına kapı açabilicek olan Ankara'da çağımızın önde gelebilecek ünlülerini dinleyebilmek adına, Ankara arkadaşlık sitesi Lavinsta'ta edindiğiniz yeni arkadaşlarınızla canlı şekilde yapılan bu müzik programlarına kesinlikle katılmalısınız.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader