bedava-arkadaslik-sitesiYalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


BEDAVA ARKADAŞLIK SİTESİ

Bedava arkadaşlık sitesi Lavinsta muadili uygulamalara kıyasla daha özenli bir tanışma ortamı sağlar. Kullanıcı ile ilgili, profesyonel, çalışkan ve özenli bir editör ekibine sahiptir
Web'de biraz araştırma yaparsanız, sanal alemde insanlarla tanışma olayının 90'lı senelerin sonuna dek uzandığını öğrenebilirsiniz. Mesajınız Var (You’ve Got Mail) filmini izlemiş olmalısınız. Tom Hanks ve Meg Ryan’ın profesyonel rol kabiliyetleriyle taçlandırdıkları bu güzide romantik film sizi de etkilemiş olmalı. İşte bu filmin çekildiği zamandan bu günlere uzanan bir süreçtir ki, arkadaşlık siteleri hayatımızda. Yani 90'lardan bu zamana sanal alemde flört edeceğiniz insanlarla sohbet etmek hayatımızın bir parçasıoldular. 25 yıla yakındır küresel çapta da birbirinden farklı, birbirinden özgün bedava arkadaşlık sitesi faaliyete geçmiş. Bugün dahi birçok arkadaşlık uygulaması yayın hayatına başlıyor. Bunlar, milliyetlerine, etnik kökenlerinee, sanat veya müzik görüşlerine, hatta yaşam tarzlarına göre bile kullanıcılarını kategorize etmiş yüzlerce internet sitesi ve uygulama. Bundan bir tez oluşturmak gerekir. Tüm insanlar, tüm dünya her gün her dakika aşk peşinde! Sanal dünyada aşk için koştururken, ilk önemsemeniz gereken kriter tabiki güvenliğinizdir. Hayatını ve kendini güvenli bir ortamda yani güven içinde hissetmek, Maslow’un İhtiyaçlar Hiyerarşisi’nde de en tepedeki gereksinimlerden birisidir. Bilenler bilir O halde siz, Lavinsta’da hayatınıza girecek yeni kişiler ile, yeni arkadaşlarla tanışma esnasında ne kadar güvende olabilirsiniz?

Bedava arkadaşlık sitesi

BEDAVA ARKADAŞLIK SİTESİ LAVİNSTA'DA GÜVENDESİNİZ

Bedava arkadaşlık sitesi Lavinsta'da güvendesiniz, neden mi?… – Lavinsta’ya girdiğiniz bütün veriler şifrelenerek saklanmaktadır.Editörlerimiz tarafından ulaşılmaz ve korunur. – Lavinsta’da ücretsiz üyelik açabilirsiniz. Herhangi bir üyelik ücreti de ödemezsiniz. Bu sayede, başlangıcınız da güvenli olur. – Hesabınızı hiçbir mazeret göstermedenistediğiniz zaman dondurabilirsiniz. – Lavinsta Müşteri Hizmetleri’ne günün 24 saati e-posta atabilir, Facebook ya da instagram sayfalarımıza mesaj atabilirsiniz. – Lavinsta, 2017 senesinden bu yana aktif, Türkiye'nin en renkli ve orjinal arkadaşlık uygulamalarından bir tanesidir. – Lavinsta’da hesap açmak, profilinizi doldurmak, resim yüklemek arama yapmak, profilleri puanlamak ve göz kırpmak tamamen ücretsizdir. Lavinsta’ya verilerinizi güvenle ekleyebilir otuz saniyede üyelik açabilir, ücretsiz avantajlardan yararlanabilir ve bedava arkadaşlık sitesi uygulamamız olan arkadaşlık sitesi Lavinsta sayesinde, hayatınıza yeni bir balşlangıç yapabilirsiniz.

BEDAVA ARKADAŞLIK SİTESİ ÜYE SAYISI ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR!

Bedava arkadaşlık sitesi üyeleri neden gün geçtikçe artıyor? Çünkü sanal alem gerçek insanlarca oluşturulur. Bahsekonu olan insansa, internet; ihtiyaçları karşılamak için bulunmuş anlamına gelir.Bir insanın temel ihtiyacı yemek içmek barınmaktır. Peki ya aşk? Ya en temel ihtiyacımız aşk ise? Her ihtiyacımıza yetişen teknoloji, en önemli ihtiyaçlarımızdan biri olan aşk için de kendini geliştirerek gereken ilacı bulmuştur. Kendi yaşamlarımızda rastlayamadığımız yeni kullanıcıları, internet dünyasında çok daha çabuk bulabilirsiniz. Yeni arkadaşlar demek ne demek biliyor musunuz? Yeni aşklar ve hatta belki de hayatınızın aşkıyla tanışmak demektir.
Bedava tanışma sitesi Lavinsta size yeni insanlar sunuyor. Şimdi kalkın ve aşkınızı bulmak için kendinize fırsat tanıyın!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader