goruntulu-sohbetYalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama
BİTTİİİ


GÖRÜNTÜLÜ SOHBET

Görüntülü Sohbet çok yakın bir tarihte Lavinsta 'da!
Ülkemizde bireylerin bilmedikleri kişilere karşı olan güveni eski zamanlara göre sayıca oldukça düşmüş bulunmaktadır. Ülkede ekonomik, siyasi ve sosyal yönden gelişen değişimler, son zamanlarda insanların karşılıklı yaşanan itibarlarını aralarında epeyce bir düşürmüştür. Günümüzde ilk tanışılan kişilere görece daha önyargılı ve kapalı bulunmaktayız. Sevgili, arkadaş, ilişki bulmaya çalışan bireyler, gündelik yaşantılarında daha çok, internet ortamlarında kendi ilişki geleceklerini bulmaya çalışıyorlar. Yeni tanışılan insanlara karşı, daha kapalı, daha gizemli kalmak, ileride yaşanabilecek olan ilişkilerin öncesinde çok daha rahat hissettiriyor. Görüştüğü kişilerin özellerini ve karakterini yazışmalar esnasında öğreniyor olmak adaylara cazip geliyor olsada, güven sağlamanmasının akabinde görüşülen şahsın sesini ve çoğunlukla kendisini görebilmeyi dilerler. Birçok sanal platformdagörüntülü sohbet seçenekleri, bu sebepten ötürüde büyük ilgi görmeye başlamıştır. Bu esnada da, Lavinsta kendi yapması gereken hizmetleri sağlamaktadır. Görüntülü sohbet oldukça yakın bir tarihte Lavinsta'da karşınızda olmaya başlayacak..

görüntülü sohbet

NEDEN GÖRÜNTÜLÜ SOHBET?

Türkiye'de en fazla ilgiyle karşılanan arkadaşlık kurma seçeneği, yepyeni kişilerle çabuk bir biçimde görüşme olanakları sağlayan arkadaşlık siteleri'dir. Bu tanışma siteleri'nin verdikleri hizmetler içerinde, mesajlaşma, chat'leşme özellikleriyle beraber görüntülü sohbet seçenekleri bulunmaktadırGörüntülü sohbetin sağladığı kolaylık, kendi evinizin rahatlığı içerisinde, kendinizde sadece dilediğiniz bölümlerinizi gösterip göstermemekte kendi adınıza karar verebildiğiniz, sonrasında herhangi bir günde istediğiniz sayıda kişiylegörüntülü iletişim kurabilme kararı ve isteğidir. Görüntülü sohbet hizmeti ücretsiz hizmet sağlayan arkadaşlık siteleri bu sebeple her zaman bir nebze önde gider benzerleri arasında. Lavinsta'da da çok kısa bir zaman diliminde görüntülü sohbet edebilme şansına sahip olabilceksiniz.

GÖRÜNTÜLÜ SOHBET ETMEK İSTEYEN KULLANICI SAYISI GÜN GEÇTİKÇE ARTIYOR

Sanal alemde yürürlülükte olan onlarca ve onlarca arkadaşlık sitesi mevcut bulunmakta. Arkadaşlık sitelerininmevcut kullanıcı oranı her sene yaklaşık 500 bin kişi kadar artış göstermektedir. Ücretsiz arkadaşlık sitesi kullananları, yepyeni bireylerle karşılaştıkça tanışma sitelerinin itibarlarını sarsıntıya uğratacak, hiçde yakışır olmayan sitelerin varlığı yargısından kendini sıyırabilmektedir. Yeni insanlarla tanışmak adına en çabuk ve kolay yolun arkadaş bulma siteleri olduğu gerçeği her yeni birgün, çok çok daha fazla adayca kabullenilerek artmaktadır. Lavinsta üyelerinin de ücretsiz görüntülü sohbet istekleri de düşünülerek belli çalışmalar hızlandırılmıştır. Çok kısa bir zaman sarfında siz sevgili adaylarımıza görüntülü sohbet hizmetimizi sağlayacağız. Siz bizleri izlemeye devam edip, takipte kalmayı her gün aksatmayın yeter!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader