chatYalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


CHAT

Uzun zamandır dünya çapında sürekli bir şekilde kullanımda olan chat, başka kişilerle hızlı bir biçimde karşılacak ortam yaratarak asıl kimliğini açıklamak zorunluluğu olmadan güzel zamanlar kazanmak için oluşturulmuş bir programdır. MIRC ve İCQ'nun start verdiği bu büyük atılım bütün her yerde dünyada ses getirdi ve binlerce insana ulaşarak, binlercesini karşılaştırdı. Ya bu kadar tutulmasının gerçek nedeni ne olabilirdi?
Bizler iyi zaman geçirebilmek ve iyi hisssetnmek için bir sürü alternatifler buluruz kendimize. Doslarımızı arar, onlarla vakit geçirmeye çalışır sohbet ederiz. Bunun yanında bambaşka insanlarla konuşup görüşmek çok daha ilgi çekici gelir bizlere. Yeni insanları anlamaya çalışırken ki farklılık, hal ve hareketlerini gözlemlemek dahil sayısız durum, bizde başka hisler ve tatlar yaratır. Yeni tattığımız duygular her daim ilgi çekici gelmektedir. Tanımaya yeni başladığımız kişilerde her şekilde bu çekiciliğin konseptidir.

chat

CHAT SOHBET VE Lavinsta

Güzel zaman geçirmek ve bambaşka kişilerin o bilinmez hayatlarını keşfe çıkmak, çok özel, heyecanlı ve ilgi uyandırıcıdır. chat odaları içerisinde yepyeni kişilerle sohbet edip, birbirini tanımlamak, bizleri renkli dünyalara taşır. Bu sebplede sohbet chat kullanımları genellikle aranan bir faaliyet olmuş ve severek kullanılmıştır. Lavinsta hepizi hayalizdeki sevgiliyle karşılaştırma amacını taşır. Hayalinizdeki kişiye kavuşmak için ise yeni insanlarla tanışıp, onların hayatlarına dahil olup özel paylaşımlar yaşamalı, heyecan ve mutluluğu içinizde hissetmelisiniz. Böylelikle Lavinstaya üye olarak hoşunuza giden kişilerin sayfalarını takip ederek onlarla sohbet edin, chat yapın. Düşündüğünüz ilişki ya bu kadar yakınsa size, sizin bir adım ötenizdeyse. Bunu keşketmek gerekmez mi? Ömür boyu tek başınıza yaşamak zorunluluğunda hissetmeyin kendinizi. Çabuk davranın ve hayatınızın prens/prensesini bulmaya odaklanın. Hemde oturduğunuz yerden..

Lavinsta'da CHAT BAŞKA

Lavinsta idealinizdeki şahısla rahat bir ortamda chat yapabilmeniz adına en uygun chat uygulamalarından birkaçını oluşturdu. Durdurulamaz canlı sohbet, sohbet odaları ve daha onlaraca kullanım alanı sizlere açılmış bulunmakta. Çok ça kullanılan cep telefonunda yazışma kalitesinde ve esnekliğinde konuşabilmek chat yapabilmek üzere bunun dışında bir araca gereksinim hissetmediğiniz esnek ve düzeyli canlı chat rahatlığıyla Lavinsta'da sohbet etmek mükmmel gerçektende!


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader