arkadaslik-siteleriYalnızlık mı, o da ne?

1 Milyonu aşkın üye, yeni arkadaşlar, sıcak ve canlı sohbet, gerçek ve elit aşklar Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz arkadaşlık sitesi Lavinsta'da seni bekliyor.
Hemen ücretsiz üye ol.

ÜYE OL
E-posta ve Şifreyle Giriş

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulamaARKADAŞLIK SİTELERİ

Arkadaşlık sözcüğü özünde birden fazla mana taşıyan ve anlam barındıran özel bir sözcüktür. Arkadaşlık, birçok kişinin yaşantısında bulunan ya da olmasını arzu ettiği bir etkileşim örneğidir. Gerçek bir arkadaş insanlara her daim destek olur, zorlu zamanlarımızda kendimizi ona dayayarak destek alır ve birçok sorunumuzda kuvvet sağlarız. Netice odur ki bizlere gerçek bir dostun, arkadaşın sağladığı zevkten ve kuvvetten katiyen uzaklaşmayı tercih etmeyiz. Birçok şeyin doğrusu yanlışı bulunduğu üzere, arkadaş ilişkilerinde de doğru yanlış bulunur. Bu gibi yeni ilişkilerde bulunurken özen göstermemiz gereken ana kural, şahıslara anında kendini açmamak, belli bir sürece bırakıp, karşımızdakilerin kişiliklerini doğru anlamaya çalışmaktır. Arkadaşlık olgusu, mutlak surette belli ortamlarda karşılıklı görüştüğümüz insanlardan ibaret sayılamaz. Gitgide artan teknolojik gelişmeler, şimdilerde bizlere birden fazla esneklik kazandırmaktadır. Söz edilenlenlerden biride sosyal aktarım ve arkadaşlık siteleridir. Bahsi geçen arkadaşlık ilşkilerinin sayısı zaman ilerledikçe artmakta, bu sayede yüzlerce kişi dostluk ve gönül işlerini bu gibi programlar vesilesiyle edinmektedir. Bu gibi sitelerin üyeleri içerisinde pek girişken olmayan, yalnızca zaman bulamamaktan ve bilgisayarda başka uğraşlardan dolayı üzerine düşememekten arkadaşı olmayan birçok karakter bulunmaktadır.

Arkadaşlık siteleri

ARKADAŞLIK SİTELERİ NEDEN FAYDALI?

Arkadaşlık siteleri kullanıcıları içerisinde farklı farklı karakterler bulunmaktadır. Uygulanmakta olan arkadaşlık siteleri ni kulananan çoğu kişi günümüzde arkadaşlarıyla, hatta aile fertleriyle dahi konuşamadığı özellerini açmaktadır. Neredeyse çoğu kez bahsi geçen arkadaşlıklar, normal yaşantılarada yerleşip gerçek ilişki karakterlerine bürünebiliyor.Arkadaşlık siteleri adaylarının özellikleri içerisinde çok fazla farklı kişilik tipi bulunabilmektedir. Böyle bakıldığında neredeyse her adayın kendi kişiliğine uyan bir profil arkadaşlık ilişkileri bulabileceğini gösterir. Fakat düşünüldüğünde internet alemine karşı oluşmuş bulunan güvensizlik gibi hissiyatler, bizlerin tedirginlik gibi hisler taşımamızı nüksettiriyor. Fakat enine boyuna bakıldığında bu durumun gerçek yaşantılarımızdaki arkadaşlıklardan herhangi bir farkı yoktur. Buna keza normal yaşantılarımızda önümüze çıkan şahısların çabucak gerçek karakterlerini analiz edemiyorsak, internet aleminde de bunu yapamayabiliriz. Bütün arkadaşlıklar özveri, sadakat ve en çokta, belli bir süreç ister. Nasıl, hangi ortamda karşılaşıldığı değil, asıl bu tanıştığımız insanlarla oluşturduğumuz saygı ve içtenliğe bakmak gerekmektedir.. Arkadaşlık siteleri ve bu gibi uygulamalarda karşıdaki şahısları görmüyor olmak birçok kez, üyelere daha rahat bir ruh hali vermekte, farkında olmadan onları sakinleştirmekte ve böylelikle diğer taraftaki şahıslarla çoğu konuyu güvenle aktarabirilmekteyiz. Elbette bu durum bir yandan iyiyken bir yandan da kötüdür. Çünkü belli konuları başkalarına aktarmak bizlere iyi gelir ama bazen diğer kişi kimse, bu kimselere neler anlattığımızı ve bunların bize geri dönüşünün neler olacağını düşünmememiz gereklidir. Bu sebeple de arkadaş ilişkileri , nerede oluşursa oluşsun mutlaka sağlamlık gerektirir, kendinizi karşı tarafa aktarırken kati suretti temkinli olmalısınız. Şunu bilin ki doğru bir arkadaşlık ilişkisi herzaman sizi sahiplenmek ve ömür boyu bunu sürdürebilmektedir.

ARKADAŞ SİTELERİ ARASINDA Lavinsta'IN FARKI

Arkadaşlık siteleri içerisinde Lavinsta niçin başkadır? Şimdi ilk defa tanıştığınız bir şahsa karakterinizin tüm parçalarını aktarmanız gerekmekte. Karşımızdaki kişilere güven duymak, onları tam anlamıyla öğrenmek için çoğunlukla istediğimiz onların karakterlerini doğru tanımaktır. Öyle ki onların sosyal yönlerini ve ruhsal özelliklerini bilmek, analiz etmek isteriz. Bu da güven duygusunu gündeme getirmektedir. Arkadaşlık siteleri içerisinde en özgün ortamlardan biri olarak anılan arkadaşlık sitesi Lavinsta sizlere farkettirmeden daha birçok konuda destek olur ve karşınıza çıkan adayların düzgün profilerine bakarak bünyemizde yaşamalarına izin verir.


Bildirimler
Tümünü okundu olarak işaretle

loader gif


loader gif

loader gif
Bir ricamız var!
Play Store'da oylayarak bize destek verir misin?

Play Store'da yapacağın yorum ile Lavinstaya katkıda bulunmak ister misin?

Aramıza Tekrar Hoşgeldin!
Hesabına giriş yaptığın için dondurmuş olduğun üyeliğini tekrar aktif ettik.
Görünmezlik Modu Aktif
Görünmezlik modunda kimseciklere görünmezsin!

Bu modda iken, profilini gezdiğin üyelere bildirimin GİTMEZ, hiçbir paylaşımın (varsa) GÖRÜNMEZ, mesaj attıkların dışında kimse profilini GÖRÜNTÜLEYEMEZ, ne önerilen üyelerde ne de detaylı arama sonuçlarında GÖRÜNMEZSİN. Özgürce ve gizlice burada yaşayabilirsin. Kısaca varsın ama yoksun!


ring loader