|
Hemen bir hesap açarak Türkiye'nin
En Farklı Arkadaşlık Sitesi
Lavinsta'ya Katıl!Zaten hesabın varsa giriş yap

arkadaşmekanı İle İlgili Paylaşımlar

arkadaşmekanı ile ilişkili ilgi çekici paylaşımlar yapıldığında aşağıdaki listede göz atabileceksin. Bu terim ile ilgili en ilgi çekici paylaşımı sen yapmaya ne dersin? Aşağıda bu terimle ilgili ilgini çekebilecek bazı paylaşımlar sunduk. Bu paylaşımlar gibi sen de hesabından hislerini paylaşıp arkadaşlarınla etkileşimlerini pekiştirebilir, yeni dostluklar edinme yolunda büyük adımlar atma fırsatı yakalayabilirsin.


En beğenilen Paylaşım

türk bayrağıni şikayet etmissin geri gelecek o resim yine sponsor yapacağım gözüne gözüne sokacağım şikayet eden arkadaş İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

ben bi çorba yapam 😊 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Realde hayati olmayan yalnizlar ordusu toplanmis burda birbirine salliyo 🤷‍♂️ İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

iki kişilik tatil kazansam o tatile iki kere hidetim öyle bir yalnızlık 🤦‍♂️🤦‍♂️💃💃 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Her ayrıntım sayıklıyor sükunetim deliliğimden..🎶 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

engellemiş isabet olmuş 😂 foyasini açığa çıkarttım diyr İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Umut belki de gelecek sayfadadır. Kapatma kitabı… 🚬💨💨 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

özele yazana burdan da cevap veririm no panik 😁😁


Oksijenkafayapar2   ben kaçtım görüşürüz 😊🙋‍♂️🙋‍♂️

En beğenilen Paylaşım

neredeydin kaç gündür hep seni aradım sonunda buldum kulakligimdan bahsediyorum 😂😂 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

kapıdan kovuluyor kılık değiştirip bacadan giriyor azmine ayrı karakterine ayrı sin kaf senin


comment icon Diğer 4 yorumu gör

ΞKλyλЖKλyλΞ   malesef Sibel Oz yeni kimliği 😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   altta payı var görmüyorsan engelleniştir iyi olmuş boş ver bende onu engelledim 😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   aynen ben değilim diyor bide mal kendini unuttu kılıktan kılığa girmekten 😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   ezikliğini burda tatmin etme peşinde şebek sektiret kendini aşağılamak aslında yaptığı şey
ΞKλyλЖKλyλΞ   bitli 😂

En beğenilen Paylaşım

eeee naber


Orhan Dere   iyidir senden naber

En beğenilen Paylaşım

sigaraya son 20 dakka 🤗🤗 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Deli diyorlar, hani reçetem Sırıtıyor ayyyy, bana geceden..🎶


ΞKλyλЖKλyλΞ   Söyle tüm bunlar sence neden?😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   Hissettiğim bu şey, ben yarım mı kaldım?😂😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   kjdxdf

En beğenilen Paylaşım

Twitter’da bu karikatür için yazmışlar : yaptığımız, beklenti ve olan 🙄🙃


comment icon Diğer 5 yorumu gör

Ters açı   Arzu ise Sıtkıyı arkadaş olarak görüyor, aralarında farklar olduğunu düşünüyordu. Arzu İngilizce bilir Sıtkı bilmezdi, Arzu kalabalık yerleri sever Sıtkı sakin, biri detaycıydı diğeri genelci. Arzu Whitney Houston'dan I will always love you dinlerdi, Sıtkı Pavarotti’den Nessun Dorma. Sıtkı ise bu durumu birbirimizin eksiklerini tamamlıyoruz diye düşünürdü./ Asgari maaşlı Sıtkı planı hazırlamış, bir alışveriş merkezinde yemek sırasında dili döndüğünce aklına gelen sözcüklerle teklif edecekti. Müzik olmayacaktı ama kendine güveniyordu. Oysa müziğin önemini bir belgeselde görmüştü, ünlü bir şarkıcının beynine elektrotları bağlamışlar ve beyninin şarkı söyleyince verdiği tepkinin yemek yiyip su içerken verdiği tepki ile aynı olduğunu görmüştü, müzik ruhun lafı ordan geliyor olmalıydı ve müziksizlik önemli bir eksik olacaktı.
Ters açı   Nihayet gün gelmişti ve Sıtkı sana bir süprizim var diyerek Arzu'yu yakındaki alışveriş merkezinin büyük havuzun başındaki restorana davet etmişti. Sıcak günde ara ara çalışan havuz serinletir diyordu./ Arzu ise çok gergin geçen gününün akşamına doğru gelmek istemediğini söyledi. Sıtkı ise kendini hazırlamış, bu motivasyonunu tekrar bulamam diyerek ısrarla gelmesini, kafasının dağılıp rahatlayacağını söyledi. Israrlarla önce daha da gerilen Arzu kafasının dağılması ihtimali ile gönülsüz bir şekilde gelmeyi kabul etti./ Arzuyu gelmeye ikna eden Sıtkının kendine güveni daha da artmıştı ama sonrasında söyleyecek etkileyici sözleri bulamamıştı. Mükemmellik basitlik gerektirir diyerek yalın cümlelere yönelmeye başladı. Diğer taraftan arkadaşından ödünç aldığı araba ile buluşma yerine doğru gitmeye başladı ve yolda lastiği patladı. Beethoven, fur elise şarkısını sevgili ile buluşmaya giderken tekerleği kırılan arabası ile uğraşırken bestelemişti ama gergin olan Arzu bu gecikmeyle daha da gerilecekti, fur elise olmasa da bir şey bulmalıydı onu rahatlatacak ama ne diye diye patlayan lastiği değiştirirken yaptığı eylem ile söylediği sözler pek alakasız olmaya başlamıştı. O da içinden çıkamamış en iyisi lastik değiştirmede rekor denemesi diyerek hızlanıp bekletme süresini kısaltmaya çalıştı.
Ters açı   Nihayet buluşma yerine varabilen Sıtkı gergin olan Arzu'ya gecikmesine neden olan durumu anlatmaya çalışsada Arzu birikimin etkisiyle gergin bir tonla ne süprizi yapacaksan yap derken Sıtkı acaba onunla ilgili yanlış şeyler mi düşünüyorum diye düşünmeye başlayıp, ben… derken yanı başlarındaki havuzun ışıkları ve fiskiyeleri ile su gösterisi, Whitney Houston'un I will always love you şarkısı eşliğinde, çalışmaya başladı. Bu görsel ve ruha hitap eden gösteri Arzu’yu etkili bir şekilde sakinleştiriyor, Arzunun beyni yemek yerken verdiği tepkiyi veriyor gözüküyordu.Sıtkı denk gelen bu sürpriz tesadüf ama Arzunun muhtemelen kendisinin ayarladığını sandığındaki şarkının bitmesinin ardından yüzüğü çıkarıp Arzu'ya sordu : Ben… Benimle beraber yaşlanır mısın diyecektim ? Arzu cevapladı : Güneş sönünceye kadar…Şimdi soyadları aynı ve Arzu hala Sıtkıya şarkıyı nasıl ayarladığını soruyor./ Okuduğun için teşekkür ederim 🙏🏼🙃
Ters açı   Biraz şansla, Umut olsun yarına 🙏🏼🙃🙂 hikayenin adı, I will always love you şarkısı 4 dk. 35 sn. Olduğu için öyle. Adı oradan geliyor. 5 dakikada her an her şey değişebilir mesajı🙃
Ters açı   🙏🏼👍👋Sana bir de krizyönetimi videosu göndereyim, işler kötü giderse hatırla. Apollo 13 filminden youtu.be/Bt3_UJIVN1E 🙃

En beğenilen Paylaşım

zaman acımasız öncesi erken olur sonrası geç.. ben kışlara sürgünüm şimdi burda bahar geç… 🚬💨💨 İlk yorumu sen yap!

İlgini Çekebilecek Yazılar

arkadaşmekanı ve benzeri bir çok konuda Lavinsta'da arkadaşlarınla sohbet edebilir, forumda arkadaşmekanı gibi başlıklar açabilir ya da başlıkları takip edebilir, etiketler ile gündemi takip edebilir, hatta gündem yaratabilir onlarca eğlenceli yolla etkileşimlerini arttırabilirsin.
Lavinsta Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlar

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. Blog | @2018 - 2021 Lavinsta tüm hakları saklıdır.