|
Hemen bir hesap açarak Türkiye'nin
En Farklı Arkadaşlık Sitesi
Lavinsta'ya Katıl!Zaten hesabın varsa giriş yap

Sinovac İle İlgili Paylaşımlar

Sinovac ile ilişkili ilgi çekici paylaşımlar üyelerimiz tarafından zaman içinde duvardaki yerlerini aldı.Aradığın bu anahtar gurubunun hakkında senin ne düşündüğünü merak ediyoruz. En etkili ve ilginç paylaşımı sen yap ve herkes seni bulsun. Yeni insanları hayatına katmanın en etkili yöntemi onların dikkatini çekmektir. Paylaşımlarınla fark yarat ve bir adım öteye geç. Dikkat çekici karakterinle etkileyemeyeceğin üye kalmayacak..

En beğenilen Paylaşım

Surabaya -  Vaksin Sinovac buatan China sudah dikirim ke Jatim Senin (4/1). Peneliti di Surabaya mengingatkan agar berhati-hati dalam vaksinasi. "Cuma, saya ingin mendekatkan bahwa dari aspek virus covid itu harus hati-hati di dalam pelaksanaan vaksinasi. Karena virus ini dikatakan dekat dengan virus SARS dan MERS, tetapi kedua virus itu tidak berhasil dilakukan vaksinasi. Sehingga timbul pertanyaan, terutama scientist atas dasar apa kok dilakukan vaksinasi," kata Ketua Tim Riset Corona dan Formulasi Vaksin dari Professor Nidom Foundation (PNF), Prof dr Chairul Anwar Nidom saat dihubungi detikcom, Selasa (5/1/2021). . İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Surabaya -  Vaksin Sinovac COVID-19 Senin (4/1) sudah tiba di Surabaya. Namun vaksin ini belum diedarkan. Salah satu prioritas utama vaksinasi adalah para tenaga kesehatan (nakes) yang ada di RS. Sebab, tak sedikit dari mereka yang berguguran karena terpapar COVID-19. Para nakes di RS Surabaya pun siap mendapatkan vaksin COVID-19, agar dapat memproteksi diri dari paparan. Seperti nakes di RS Islam (RSI) Jemursari. Bahkan RSI Jemursari dijadikan percontohan simulasi vaksin di Jatim. .. İlk yorumu sen yap!

İlgini Çekebilecek Yazılar

Sinovac ve benzeri bir çok konuda Lavinsta'da arkadaşlarınla sohbet edebilir, forumda Sinovac gibi başlıklar açabilir ya da başlıkları takip edebilir, etiketler ile gündemi takip edebilir, hatta gündem yaratabilir onlarca eğlenceli yolla etkileşimlerini arttırabilirsin.
Lavinsta Sosyal Medya
Popüler Üyeler


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlar

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. Blog | @2018 - 2021 Lavinsta tüm hakları saklıdır.