|
Hemen bir hesap açarak Türkiye'nin
En Farklı Arkadaşlık Sitesi
Lavinsta'ya Katıl!Zaten hesabın varsa giriş yap

dul siteleri İle İlgili Paylaşımlar

dul siteleri ile ilişkili ilgi çekici paylaşımlar yapıldığında aşağıdaki listede göz atabileceksin.Bu arama kriteriyle alakalı harika fikirlerin olduğunu biliyoruz. Aklından geçenleri üyelerimizle paylaşmak ister misin? Gördüğün listede bu arama terimi ile ilişkilendirilen bazı gönderilere yer verdik. Görebileceğin gibi etkileşimlerini bu yollarla arttırabilme fırsatın her daim var. Bol bol paylaş beğen ve yorum yap.

En beğenilen Paylaşım

Yesim idolumssun bebekim pozun ayri cekici yazdıkların 😋😂


{Cemal} ~ {Elif}   Kim len oo😂😂
S♥e♥d♥a♥a♥a♥a♥a♥   tanimion C.icine bak 😂

En beğenilen Paylaşım

şeker kamışının ucundan🙄 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Oğlak burcu Günlük Oğlak Burcu Yorumu 29.10.2020 tarihli Oğlak burcu yorumu Güne heyecanlı ve yoğun duygular ile başlayabilirsiniz. Özellikle gördüğünüz düşlerin etkisi ile istekleriniz birbirine karışabilir. Gerçek hayatta yapmak istediklerinizi düşlerinizdegörmeniz mümkün. Ve büyük bir enerji ile uyanabilirsiniz. Ancak kendinizi denetleyecek ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Yaşantınızda önemli değişiklikler yapmak istediğiniz bir dönem ve fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Özellikle önemsediğiniz ve bilgisine güvendiğiniz kişilerin desteğini isteyebilirsiniz. Üstelik sorumluluklarınızın farkında olacaksınız ve davranışlarınızın değişmeye başladığını hissedeceksiniz. İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Admin🙄 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

İyi Geceler Aybalam🤗 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Güzel günlerimiz geçmişti seninle, Oyunlar oynardık. Sen bana yastıkla vururdun, ben sana sarılırdım.Yastıkla bile olsa acıtamazdım canını. Çünkü; sendeki can ikimizindi, benim canım yoktu ki, senin ki vardıve o bana aitti. Heyecanlanırdım hep yanında, titrerdi hep elim ayağım. İnsan çok sevdiği zaman unutamazmış''ANNEM'' öyle derdi hep. Sahi Anneler hiç yanılır mı? Hiç yalan söylerler mi? Seninkini bilmem ama benim ANNEM yanılmıştı. Sonra Anladım ki; Yalan da söylemiş. Şimdi merak ediyorsundur Annemin yalanını,sabırlı ol anlatacağım. Ama önce, her zaman yaptığım gibi dertleşeyim istedim seninle. ''Kedimiz melonbiraz daha büyüdü ve yine huysuz, Devamı yorumda 👇


Cherry 🌸 ßerry   kızınca tüğlerinin kabarmasını bir görsen.'' Annemin hastalığını hiç merak etmemiş, hiç sormamıştın. birçok Anne gibi oda evlatlarına hastalığını belli etmek istemezdi, bilirsin. Hastaneye tek başına gitmiş, tek başına dinlemişti; ''KANSER OLDUĞUNU''. Evet doğru duydun, ''KANSER''. Doktor karşısına geçmiş ve ''NURDAN HANIM SİZ KANSERSİNİZ'' demiş. Kapıyı açtığımda Annemin o yüzündeki bakışı asla unutamıyorum. Ardından sen gelmiştin. Hoşgeldin demeni beklerken, ''Eşite ayakkabılarınla basma demiştin Anneme''. Canını acıtmaktan korktuğum ADAMDIN sen, Canımı acıtmaktan korkmayan da Sen. Annemin KANSER olduğunu duyduğumda içim acırken sen, ''Aman iyileşir'' demiştin. İşte o gün sevgili Aşkım sen bir cinayet işlemiştin. Görünmez bir bıçakla parça parça ettin kalbimi. Sahi senin Annen hiç KANSER oldu mu aşkım? Tek evladı bendim, ikincisi de sen olmuştun. Annem çok güzel bir yalancıydı Evet.
Cherry 🌸 ßerry   En büyük yalanı da bana bakarken akan gözyaşlarını gizlemeye çalışırken, ''Ona kızmadım kızım'' demesiydi. Peki ikincisi mi? ''İyiyim ben'' demesiydi. Sonra sen çıktın karşıma dedin ki; ''Ya Annen Ya ben seçimini yap'' ben Annemi seçtim ve sen gittin. Yastıkla bile canını acıtamadığım ADAMDIN, canımı yakıp gittin. Bunları sana sevgili annemin mezarı başı yanında yazıyorum. Seni özlemedim, özlemem de. Canımdan çok sevmem gereken insan ANNEM olması gerektiğini çok geç öğrendim. Geç olmadan sende öğren istedim. Bir gün kapını bir Kadın çalacak, Oğlum ben hastayım diyecek. Lütfen ona eşiği kirletti diye kızma olur mu? Çünkü; o senin ANNEN. Benim Annem mi? O şimdi CENNETTE. Sizlere bir tavsiyem olacak; Lütfen Annenize kızmayın, üzmeyin ve çok sevin. Hiçbir şeyin telafisi olmuyor ve giden hiçbir şey geri gelmiyor.

En beğenilen Paylaşım

#selam #iyihaftasonları #herkeze ☺️💛💙 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Malesef var😐😞 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

SEN SENDE DEĞİLSEN İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Neler oluyo hayatta bi su dunyaa bayram olsa olsaaa🎵


comment icon Diğer 1 yorumu gör

🌼 BüşraBüşra 🌼   Uzun zamandır yoktun
🌼 BüşraBüşra 🌼   Ne haber şekerimm
🌼 BüşraBüşra 🌼   Bende girmiyorum pek arada bakıyorum
S♥e♥d♥a♥a♥a♥a♥a♥   Hb bebekim. Ne olsun ayni seyler bi bakim dedim iste iyi yapion fistik tekrar bagimli olurum die uzak duruom
🌼 BüşraBüşra 🌼   😁 öyle oluyor değilmi bağlanayor insan farkında olmadan bende kaçıyorum burdan

En beğenilen Paylaşım

Çok sıkıcısınız kaçtım ben😒 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Bak siz qızlar böylesiz seven aşıgı terkedersiz🎶👍🙂 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Göz pınarlarında yalancı rutubet barışmaya gelmişmiş ne münasebet...🎶🥳🥳🥳 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Sabah sabah daha bu duygusallık neyin nesi😒😒😏😏🚬🚬


MʍմɾɑԵ.35   Bendede oluyor bazen menopoz 🤭😃benim klavyede sigara yok yaw 🤦‍♂️😬
MʍմɾɑԵ.35   🤦‍♂️😂😂😂

En beğenilen Paylaşım

Ben seni vatan bilmisim


SAHTE TARKAN   vatan elden gidiyoooo...😂😂😂😂

İlgini Çekebilecek Yazılar

dul siteleri ve benzeri bir çok konuda Lavinsta'da arkadaşlarınla sohbet edebilir, forumda dul siteleri gibi başlıklar açabilir ya da başlıkları takip edebilir, etiketler ile gündemi takip edebilir, hatta gündem yaratabilir onlarca eğlenceli yolla etkileşimlerini arttırabilirsin.
Lavinsta Sosyal Medya
Popüler Üyeler


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlar

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. Blog | @2018 - 2021 Lavinsta tüm hakları saklıdır.