|
Hemen bir hesap açarak Türkiye'nin
En Farklı Arkadaşlık Sitesi
Lavinsta'ya Katıl!Zaten hesabın varsa giriş yap

Arkadaşlık İle İlgili Paylaşımlar

Arkadaşlık ile ilişkili ilgi çekici paylaşımlar üyelerimiz tarafından zaman içinde duvardaki yerlerini aldı.Aradığın bu anahtar gurubunun hakkında senin ne düşündüğünü merak ediyoruz. En etkili ve ilginç paylaşımı sen yap ve herkes seni bulsun. Yeni insanları hayatına katmanın en etkili yöntemi onların dikkatini çekmektir. Paylaşımlarınla fark yarat ve bir adım öteye geç. Dikkat çekici karakterinle etkileyemeyeceğin üye kalmayacak..

En beğenilen Paylaşım

Arkadaşlıklar aşka dönüşür ama dostluklar asla ihanete dönüşmemeli🎭 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Siteye gelen Yeni arkadaşlar dan bazıları Şen şakrak hoş sohbet ama bazıları da Daha kimseyi tanıyıp bilmeden yargı dağıtıyor Şaka yapacağım diye seviyesini düşürüyor Saygıyı unutuyor. Arkadaşlık ,dostluk ,saygı harici Herşeyi biliyorsunuz İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Zaman Aldıgını Geri Vermez Yeni Geldim Aranıza Sohbet Arkadaşlık İlişki İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Aşk Yok Arkadaşlık Yok Sohbet Yok Site Ölmüş 🥺


TAC MAHAL   Yok bee genel yazdım🤣
TAC MAHAL   Hee genel🤣
TAC MAHAL   Genel 🤣

En beğenilen Paylaşım

Arkadaşlık iki insanın birbirine günlük rapor vermesi, hayatlarının tüm detaylarını paylaşması demek değildi. İki insanın birbirine iyi gelmesi yeterliydi bana kalırsa. - Nermin Yıldırım - İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Aşk ve arkadaşlık bir gün yolda karşılaşırlar. Aşk, kendinden emin bir şekilde sorar: - Ben senden daha samimi ve daha cana yakınım, sen niye varsın ki bu dünyada? Arkadaşlık cevap verir: - Sen gittikten sonra bıraktığın gözyaşlarını silmek için...🤔


SancakBeySedat   Güzeldir

En beğenilen Paylaşım

(Kamu Spotu) Arkadaşlıklar, sevgililikler, tüm insan ilişkileri incelikler üzerine kurulu. Siz bu kaideye riayet ederken karşınızdaki o zarif tutumdan uzak olunca, sonuç hep hazin oluyor... İlk yorumu sen yap!

İlgini Çekebilecek Yazılar

Arkadaşlık ve benzeri bir çok konuda Lavinsta'da arkadaşlarınla sohbet edebilir, forumda Arkadaşlık gibi başlıklar açabilir ya da başlıkları takip edebilir, etiketler ile gündemi takip edebilir, hatta gündem yaratabilir onlarca eğlenceli yolla etkileşimlerini arttırabilirsin.
Lavinsta Sosyal Medya
Popüler Üyeler


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlar

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. Blog | @2018 - 2021 Lavinsta tüm hakları saklıdır.