|
Hemen bir hesap açarak Türkiye'nin
En Farklı Arkadaşlık Sitesi
Lavinsta'ya Katıl!Zaten hesabın varsa giriş yap

Ozlemsohbet İle İlgili Paylaşımlar

Ozlemsohbet ile ilişkili ilgi çekici paylaşımlar yapıldığında aşağıdaki listede göz atabileceksin.Öyle görünüyor ki aşağıda sunduğumuz paylaşımlar bu içerikle yeterince ilişkilendirilmemiş. En ilişkili paylaşımı yaparak tüm dikkatleri profiline çekmek için altın bir fırsat. En güzel gönderiyi oluşturarak, paylaşımına bir çok beğeni ve yorum toplayabilir, insanların seni fark etmelerini sağlayabilirsin. Bu sayede yeni insanlar yanıyarak renk katmış olursun hayatına.

En beğenilen Paylaşım

Umut belki de gelecek sayfadadır. Kapatma kitabı… 🚬💨💨 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

özele yazana burdan da cevap veririm no panik 😁😁


Oksijenkafayapar2   ben kaçtım görüşürüz 😊🙋‍♂️🙋‍♂️

En beğenilen Paylaşım

neredeydin kaç gündür hep seni aradım sonunda buldum kulakligimdan bahsediyorum 😂😂 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

kapıdan kovuluyor kılık değiştirip bacadan giriyor azmine ayrı karakterine ayrı sin kaf senin


comment icon Diğer 4 yorumu gör

ΞKλyλЖKλyλΞ   malesef Sibel Oz yeni kimliği 😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   altta payı var görmüyorsan engelleniştir iyi olmuş boş ver bende onu engelledim 😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   aynen ben değilim diyor bide mal kendini unuttu kılıktan kılığa girmekten 😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   ezikliğini burda tatmin etme peşinde şebek sektiret kendini aşağılamak aslında yaptığı şey
ΞKλyλЖKλyλΞ   bitli 😂

En beğenilen Paylaşım

eeee naber


Orhan Dere   iyidir senden naber

En beğenilen Paylaşım

sigaraya son 20 dakka 🤗🤗 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Deli diyorlar, hani reçetem Sırıtıyor ayyyy, bana geceden..🎶


ΞKλyλЖKλyλΞ   Söyle tüm bunlar sence neden?😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   Hissettiğim bu şey, ben yarım mı kaldım?😂😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   kjdxdf

En beğenilen Paylaşım

Twitter’da bu karikatür için yazmışlar : yaptığımız, beklenti ve olan 🙄🙃


comment icon Diğer 5 yorumu gör

Ters açı   Arzu ise Sıtkıyı arkadaş olarak görüyor, aralarında farklar olduğunu düşünüyordu. Arzu İngilizce bilir Sıtkı bilmezdi, Arzu kalabalık yerleri sever Sıtkı sakin, biri detaycıydı diğeri genelci. Arzu Whitney Houston'dan I will always love you dinlerdi, Sıtkı Pavarotti’den Nessun Dorma. Sıtkı ise bu durumu birbirimizin eksiklerini tamamlıyoruz diye düşünürdü./ Asgari maaşlı Sıtkı planı hazırlamış, bir alışveriş merkezinde yemek sırasında dili döndüğünce aklına gelen sözcüklerle teklif edecekti. Müzik olmayacaktı ama kendine güveniyordu. Oysa müziğin önemini bir belgeselde görmüştü, ünlü bir şarkıcının beynine elektrotları bağlamışlar ve beyninin şarkı söyleyince verdiği tepkinin yemek yiyip su içerken verdiği tepki ile aynı olduğunu görmüştü, müzik ruhun lafı ordan geliyor olmalıydı ve müziksizlik önemli bir eksik olacaktı.
Ters açı   Nihayet gün gelmişti ve Sıtkı sana bir süprizim var diyerek Arzu'yu yakındaki alışveriş merkezinin büyük havuzun başındaki restorana davet etmişti. Sıcak günde ara ara çalışan havuz serinletir diyordu./ Arzu ise çok gergin geçen gününün akşamına doğru gelmek istemediğini söyledi. Sıtkı ise kendini hazırlamış, bu motivasyonunu tekrar bulamam diyerek ısrarla gelmesini, kafasının dağılıp rahatlayacağını söyledi. Israrlarla önce daha da gerilen Arzu kafasının dağılması ihtimali ile gönülsüz bir şekilde gelmeyi kabul etti./ Arzuyu gelmeye ikna eden Sıtkının kendine güveni daha da artmıştı ama sonrasında söyleyecek etkileyici sözleri bulamamıştı. Mükemmellik basitlik gerektirir diyerek yalın cümlelere yönelmeye başladı. Diğer taraftan arkadaşından ödünç aldığı araba ile buluşma yerine doğru gitmeye başladı ve yolda lastiği patladı. Beethoven, fur elise şarkısını sevgili ile buluşmaya giderken tekerleği kırılan arabası ile uğraşırken bestelemişti ama gergin olan Arzu bu gecikmeyle daha da gerilecekti, fur elise olmasa da bir şey bulmalıydı onu rahatlatacak ama ne diye diye patlayan lastiği değiştirirken yaptığı eylem ile söylediği sözler pek alakasız olmaya başlamıştı. O da içinden çıkamamış en iyisi lastik değiştirmede rekor denemesi diyerek hızlanıp bekletme süresini kısaltmaya çalıştı.
Ters açı   Nihayet buluşma yerine varabilen Sıtkı gergin olan Arzu'ya gecikmesine neden olan durumu anlatmaya çalışsada Arzu birikimin etkisiyle gergin bir tonla ne süprizi yapacaksan yap derken Sıtkı acaba onunla ilgili yanlış şeyler mi düşünüyorum diye düşünmeye başlayıp, ben… derken yanı başlarındaki havuzun ışıkları ve fiskiyeleri ile su gösterisi, Whitney Houston'un I will always love you şarkısı eşliğinde, çalışmaya başladı. Bu görsel ve ruha hitap eden gösteri Arzu’yu etkili bir şekilde sakinleştiriyor, Arzunun beyni yemek yerken verdiği tepkiyi veriyor gözüküyordu.Sıtkı denk gelen bu sürpriz tesadüf ama Arzunun muhtemelen kendisinin ayarladığını sandığındaki şarkının bitmesinin ardından yüzüğü çıkarıp Arzu'ya sordu : Ben… Benimle beraber yaşlanır mısın diyecektim ? Arzu cevapladı : Güneş sönünceye kadar…Şimdi soyadları aynı ve Arzu hala Sıtkıya şarkıyı nasıl ayarladığını soruyor./ Okuduğun için teşekkür ederim 🙏🏼🙃
Ters açı   Biraz şansla, Umut olsun yarına 🙏🏼🙃🙂 hikayenin adı, I will always love you şarkısı 4 dk. 35 sn. Olduğu için öyle. Adı oradan geliyor. 5 dakikada her an her şey değişebilir mesajı🙃
Ters açı   🙏🏼👍👋Sana bir de krizyönetimi videosu göndereyim, işler kötü giderse hatırla. Apollo 13 filminden youtu.be/Bt3_UJIVN1E 🙃

En beğenilen Paylaşım

zaman acımasız öncesi erken olur sonrası geç.. ben kışlara sürgünüm şimdi burda bahar geç… 🚬💨💨 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

🌹


ALFA2323   Aynen. Yeşekkürler

En beğenilen Paylaşım

çok sıkıcı bir gündü ☕🚬


comment icon Diğer 2 yorumu gör

Yavuz Erdoĝan   yay Burcu olduğun için olabilir
chica_motorista014   ne alaka
Yavuz Erdoĝan   bende yay burcum bazen ne yaparsam yapayım canım sıkılıyor
chica_motorista014   tmm napim illada aynı burç olanlar aynı olucak diye bir şey yok
Yavuz Erdoĝan   evet

En beğenilen Paylaşım

Anlattım tane, tane Kızım benden var bir tane Sana süs yapamam lalelerle Bilsen savaşıyorum daha nelerle Sen süsledin her şeyi bahanelerle Ben susmadım her şeyim hala gerçek Senin bilmek istediğin parti nerde Ben yoruyorum bedenimi haddimden çok 🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

sen..! benim gördüğüm tutamadığım göz yaşım 💧


ΞKλyλЖKλyλΞ   çok geç 😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   bi mendil verir insan ruhsuz 😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   püslühh ıyhhhh😂😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   sildimyaa işte da ne istiyon mümüklü kolunmu yiycektim bide allam 😂
ΞKλyλЖKλyλΞ   ben penir yiycem bi sal beni yaaw😂

En beğenilen Paylaşım

Lütfen uzaklaş cidden bıktım Kafeste gibiydim sonunda yıktım Ayıktım ve çok yalnızdım Kahpe şeytanla ortak çıktım Sanma saatleri ondan taktım Erken çıktım bu bataklıktan Woah, senin uğruna Bebek inan bana Woah, zafer yoluna Yürüdüm durmam asla🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

açıktım yine peynir ekmek yiycem galiba 😔


ΞKλyλЖKλyλΞ   sağolasın gelirim sonra 🙋🏻‍♂️

İlgini Çekebilecek Yazılar

Ozlemsohbet ve benzeri bir çok konuda Lavinsta'da arkadaşlarınla sohbet edebilir, forumda Ozlemsohbet gibi başlıklar açabilir ya da başlıkları takip edebilir, etiketler ile gündemi takip edebilir, hatta gündem yaratabilir onlarca eğlenceli yolla etkileşimlerini arttırabilirsin.
Lavinsta Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlar

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. Blog | @2018 - 2021 Lavinsta tüm hakları saklıdır.