|
Hemen bir hesap açarak Türkiye'nin
En Farklı Arkadaşlık Sitesi
Lavinsta'ya Katıl!Zaten hesabın varsa giriş yap

Flört nedir İle İlgili Paylaşımlar

Flört nedir ile ilişkili ilgi çekici paylaşımlar yapıldığında aşağıdaki listede göz atabileceksin.Bu arama terimi için aşağıda görebileceğin gibi bazı üye gönderileri sunduk. Yapacağın alakalı paylaşımlar sonuç listesinde bu şekilde görünür. Bu sayede profilin daha çok üyenin dikkatini çeker ve daha fazla ziyaret alırsın. O halde iyi ve farklı paylaşımlar yaparak üyelerin ilgisini ve odağını kendi üzerinde toplaman için büyük bir fırsat seni bekliyor. Etkili ve farklı paylaşımlarınla göz doldurup üyelerimizin arasında bir yıldız gibi parlayacağından hiç şüphemiz yok. Hadi kendini tutma!..

En beğenilen Paylaşım

Seven Kalbi Seçemiyoruz Artık... Sözlere Güvenenlere Hayat Toz Pembe.. Davranışta Sevgi Arayanlar... Arafta Yaşama Gayretinde.... Her Yürek Yanılmak Yerine... Bir Kalbe Yenilmeye Razıdır Oysaki... İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

LÜTFEN /______Herkes Sevgilisinde Ayrılsın /________________Tekrar Eşleşelim 👉BEN /...........................................Açıkta Kaldım🤣🤣🤣🤣🤭 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Denize Karşı Kurduğum Hayallerimi... Gökyüzüne Bakarak Tövbe Ettim Ben.. Yol Güzel Olsada... Yoldaş Sadık Olursa... Hayaller Gerçek Olmak İçin Direnir... Yola Çıkmadan Önce.. Yoldaşınızın Kalbini Yoklayın Bu Yolda Beraber Ölürmüyüz Diye...... İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

İyi akşamlar ahali💝 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Uğultusu Çok Olur... Kendi Kabuğuna Çekilenlerin... Onları Anlamak.. Gök Yüzünde Yıldıza Dokunmak Kadar İmkansızdır.... O Yüzdendir ki... Kalbinize Kefil Olmadan Hiç Bir Kalbin Kapısını Çalmayın..... İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Başkasının Elinin Tersiyle İttigi Bir Başkasının Mucizesi Olabiliyor.. Yarım Bırakılan Herseyi Herkes Tamamlayamaz ama Yarısına Rastlayanlar Bir Bütün Olur İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

("MELEK") Olamayacak Kadar Günahım var Benim ("ŞEYTAN") Olmayacak Kadar da Vicdanım.. İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

🗣🎙 Dj Yasin Beyaz ☆ Demet AkaLin ☆ HayaLet 🚬🥃 İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Ben Şiirdim Sen Şairim OLamadin İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Değerimi Bilmeyen.. Sevdiğimin Peşinden Koşacağıma.. Şüphe Ettirmeyen Sevenin Kölesi Olurum.... Minetsize Boyun Eğmektense... Şükrümsün Diyene Minnet Ederim.. İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

("BAŞKASININ") Gölgesinde Duranın Gölgesi Olmaz /:::::::::::::::::::::Cesur Olan Güneşe Çıksın.. İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

Denenmişi Deneyerek Kazandığımız Tecrübelerden Ders Almayışımız... Kendimizi Tamamlayamamaktan İbaret... Son Bulacakmı Deneme Yanılma Kusurumuz... ("BEN") Kendime Çok Kefilim.... ("HEP") Uçsuz Bucaksız Hayallerimin Esiri Olarak ("YAŞAYACAĞIM") İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

doldur bir kahve, yak bir sigara. yeniden başlamak için gerekli olan herşey tamam😊


Musa ...aa35   🥃🚬🚬🥃
Musa ...aa35   Tesekkur Ederim Sanada 🙏

En beğenilen Paylaşım

("Samimiyetin") Dilde Olana Değilde Hissettirilene İnananlardanı Aklımın Şüphe Ettiğine Selamım Olurda °•°KALBİMİN°•° Şüphe Ettiklerine Selamım Dahi Olmuyor /______________("AKIL") :.........................Yanılır da /________________________("KALP") Yanılmaz İlk yorumu sen yap!

En beğenilen Paylaşım

arkadaşlar sikjmi tasagımı yalamak isteyen var mı varsa msj atsın İlk yorumu sen yap!

İlgini Çekebilecek Yazılar

Flört nedir ve benzeri bir çok konuda Lavinsta'da arkadaşlarınla sohbet edebilir, forumda Flört nedir gibi başlıklar açabilir ya da başlıkları takip edebilir, etiketler ile gündemi takip edebilir, hatta gündem yaratabilir onlarca eğlenceli yolla etkileşimlerini arttırabilirsin.
Lavinsta Sosyal Medya


ücretsiz tanışma sohbet arkadaşlık siteleri dul bayanlar

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama Lavinsta Arkadaşlık Sitesi  ios uygulama


CorrocA Bilişim Teknolojileri A.Ş.
Gizlilik . Sözleşme . Koşullar . İletişim . Hakkımızda . S.S.S. Blog | @2018 - 2021 Lavinsta tüm hakları saklıdır.